Kontakt

Jesteś w: Kontakt

MET-GAL SP. Z O.O.

Siedziba firmy
ul.Galicyjska 9,
32-040 Rzeszotary
powiat Kraków, woj. małopolskie, POLAND

NIP: 9442253240 REGON: 365939906


Godziny otwarcia

Pn.-Pt. 7:00 – 17:00
Sob. 8:00 - 13:00

e-mail:info@metgal.com.pl

 

Dział Sprzedaży

tel./fax:0048 12 270-40-15
tel./fax:0048 12 270-50-11
tel./fax:0048 12 256-50-70
fax:0048 12 256-50-71
tel.:0048 665-001-159
tel.:0048 665-001-160

zamowienia@metgal.com.pl

Agnieszka Sikora

agnieszka.sikora@metgal.com.pl

Angelika Poznańska

angelika.poznanska@metgal.com.pl

Karolina Komperda

karolina.komperda@metgal.com.pl

Lidia Kurleto

lidia.kurleto@metgal.com.pl

Lucyna Golec

lucyna.golec@metgal.com.pl

Galwanizernia:

tel:0048 12 256-51-24

Dział Księgowości

Dorota Dudek

dorota.dudek@metgal.com.pl
tel/fax:0048 12-256-51-23


Dział Rozliczeń i Płatności

Agata Szczurek

agata.szczurek@metgal.com.pl
tel:0048 12 256-50-72

Dział Zaopatrzenia

Maria Wojnarowska

maria.wojnarowska@metgal.com.pl
tel/fax: 0048 12 256-51-20
fax: 0048 12 256-51-22

Krzysztof Kowalczyk

k.kowalczyk@metgal.com.pl
tel/fax: 0048 12-256-51-21
fax: 0048-12 256-51-22

Rafał Zakrzewski

tel.: 0048 601-424-676
e-mail: rafal.zakrzewski@metgal.com.pl

 



Przedstawiciele handlowi

Krzysztof Suder

ksuder@metgal.com.pl
tel:0048 607-750-870

Piotr Wysocki

pwysocki@metgal.com.pl
tel:0048 609-195-221

Marek Zakrzewski

marek.zakrzewski@metgal.com.pl
tel:0048 607-159-021


Marcin Zakrzewski

marcin.zakrzewski@metgal.com.pl
tel:0048 665-006-655

Mariusz Baran

mariusz.baran@metgal.com.pl
tel: 0048 607-705-108

 

 

Mapa

Trwa wczytywanie mapy…

Współrzędne geograficzne

N 49° 55' 53.9574", E 19° 58' 59.631"

Wyznacz trasę dojazdu z dowolnego miejsca

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.